فروشگاه تی وی سنج بعنوان اولین فروشگاه اینترنتی در ایران که بصورت کاملا تخصصی تلویزیون های موجود در بازار ایران را مورد بررسی و آنالیر قرار می دهد تا خریدار بسته به نیار خود انتخاب خوبی داشته باشد و تلویزیون خوبی بخرد.

تیم فروشگاه تی وی سنج پس از سال ها فعالیت در فروش لوازم خانگی، در نهایت تصمیم به راه اندازی یک محیط برای بررسی کارایی تلویزیون ها و تفاوت و مقایسه آن ها با یک دیگر گرفت، چرا که با توجه به تنوع بازار و اختلاف قیمت بین تلویزیون های موجود در بازار خریدار سر در گم می شود. در فروشگاه تی وی سنج ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان که قصد خرید تلویزیون دارید، هستیم. کافیه رنج قیمتی که میخواهید هزینه کنید و انتظاراتی که از تلویزیون دارید را به مشاوران تی وی سنج بفرمایید تا بهترین مدل های موجود که واجد شرایط شما هستند را به شما معرفی کنیم و گزینه های موجود برای شما محدود بشوند و کم کم به تلویزیون دل خواه خود برسید.

اگر به دنبال یک وب سایت برای مقایسه تلویزیون ها با هم دیگر هستید فروشگاه تی وی سنج بهترین گزینست. در سایت مقایسه تلویزیون تی وی سنج هم می توانید تلویزیون ها را باهم مقایسه کنید هم مشاوره کاملا تخصصی دریافت کنید.

مقایسه تلویزیون

درخواست مشاوره خرید تلویزیون

وبلاگ تی وی سنج

فروشگاه تی وی سنج در شبکه های اجتماعی هم فعالیت گسترده ای دارد که در ادامه آدرس صفحه های ما در اینستاگرام و تلگرام در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

پیج اینستاگرام تی وی سنج:
@babiros_com

تلگرام:

@babiros_telegram