فروشگاه تی وی سنج هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری سفارشارت کاربران را ثبت می کند. شما می توانید به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه فرمایید و تلویزیون مورد نظر خود را خریداری کنید.

به صورت غیر حضوری هم می توانید از طریق سایت تلویزیون مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید و مشخصات لازم را وارد کرده و ثبت کنید. کارشناسان تی وی سنج در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم جهت ارسال تلویزیون با شما انجام خواهد شد.

هم چنین شما می توانید با یکی از شماره های تماس فروشگاه تی وی سنج تماس بگیرید و به صورت تلفنی یا در پیام رسان واتساپ یا سایر شبکه های اجتماعی سفارش خود را ثبت کنید.

 

نکته ی مهمی که در ثبت سفارش وجود دارد و ممکنه سوال اکثر کاربران هم باشد، نحوه ی پرداخت و تسویه حساب است. فروشگاه تی وی سنج بعد از تایید نهایی سفارش از خریدار مبلغی توافقی را بعنوان بیعانه دریافت خواهد کرد. تسویه حساب نهایی موقع تحویل کالا توسط مشتری و تست و بررسی کامل سلامت و اصالت کالا انجام می شود.

بدیهی است که دریافت مبلغ بیعانه به منزله تایید شدن خرید توسط خریدار است و فروشگاه تی وی سنج با اطمینان بیشتری کالا را ارسال خواهد کرد.